Online Sipariş

Merhaba

Almak istediğiniz ürünleri seçip, bilgileri eksiksiz doldurarak bize ilettiğinizde, ürünleriniz hazırlanmaya başlanacak ve size ödeme bilgilerini de içeren bir onay maili gelecek.

Ürünlerin ödemesini, banka havalesi yoluyla gerçekleştirdiğinizde, biz de mümkünse aynı gün, mümkün olmadıysa en geç 2 gün içerisinde kargonuzu göndereceğiz.

Yetişmiş filizler için 10-12 günlük bir yetişme süresini hesaba katmanız iyi olur çünkü her zaman, her tür filiz elimizde olmayabiliyor.

Teşekkürler

Sağlıklı günler


İletişim Bilgileri

Lütfen isminizi giriniz.
Lütfen soyadınızı giriniz.
Lütfen sipariş bilgilerinin iletileceği güncel bir e-posta adresi giriniz.
Lütfen size ulaşabileceğimiz bir telefon numarası giriniz.

Sipariş Bilgileri

ÜrünAdet 


Teslim Edilecek Adres ve Sipariş Notu

Mah. Cad. Sok. Gibi tüm detayları yazmayı unutmayın.
Kit siparişleriniz için tohum seçimlerinizi yazınız.
Özel bir notunuz varsa onu da buraya yazabilirsiniz.Önemli Bilgiler

 • * Fiyatlara kdv dâhil değildir.
  * Çoklu alımlarda uygulanan indirimli fiyatları görmek için birim fiyatın üzerine tıklayın!
  * Yetişmiş filizler yalnızca İstanbul içi teslim edilmektedir.
  * Yetişmiş filizlerin özel teslimatı için en az 150 TL tutarında sipariş vermelisiniz.
  * Onay ve ödeme bilgisi mailleri için spam klasörünüzü kontrol ediniz. Mailler ulaşmadıysa bizimle iletişime geçiniz.

 • Aylık Abonelik
  Yetişmiş filizleri ya da yetiştirme kitlerini düzenli olarak almak isterseniz, her ay iki teslimat şeklinde toplam 16 paket indirimli olarak size ulaştırılır.
  Aboneliğe başlamak için info@canbahce.com adresine mail atabilirsiniz.


Ürünler ve Fiyatları

 • Mikro Yeşil Başlangıç Paketi
  Mikro Yeşil Yetiştirmeye ilk adım için oluşturulmuş, kolay çimlenen, besin ve vitamin değerleri yüksek 4 adet tür seçilmiştir: Turp, Brokoli, Kırmızı Lahana ve Roka Yetiştirme ortamlarından ikisi kenevir lifi, ikisi de bitkisel jel olarak eklenmiştir.
  68 TL
 • Mikro Yeşil Yetiştirme Seti
  Evinizce kolayca mikro yeşil yetiştirmenizi sağlayacak, plastiksiz, sıfır atık, tamamen kompostlanabilir doğal malzemelerden üretilmiş setlerdir. Her setin içerisinde; 1. Seçeceğiniz tohum(her sette tek porsiyona göre ayarlanmış bir paket tohum bulunur) İstediğiniz türleri sipariş notu bölümünde belirtmeniz gerekmektedir. Özellikle belirtmediyseniz size kolay filizlenen başlangıç tohumlarından gönderilecektir. Brokoli, Amaranth, Alfa Alfa tohumları ithal ve organik sertifikalı, diğerleri yerli, doğal, GDOsuz tohumlardır. 2. Yetiştirme ortamı olarak kenevir lifi ya da bitkisel jel seçebilirsiniz. Tercihinizi yine sipariş notu bölümünde belirtmelisiniz. Materyallerin detayına, blog bölümündeki "sıkça sorulan sorular" başlığından bakabilirsiniz. 3. Saksı olarak kullanacağınız balmumlu kumaş kase, %100 pamuk kumaş ve doğal balmumundan bizim tarafımızdan üretilmiştir. Başka bir katkı içermez, doğada tamamen çözünür. 4. Detaylı anlatım: Setlerin içerisinde ihtiyacınız olan bütün bilgilerin adım adım anlatıldığı açıklamalar bulunur.
  20 TL
 • Seramik Saksı + 1 Tohum Kiti
  El yapımı seramik saksılar, Can Bahçe - Lunatic Crafts iş birliği ile, mikro yeşil yetiştirmek için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Zemindeki kanallar, hem tohumları yüksekte tutarak drenajı sağlar hem de kökler için hava alma ortamı yaratır. Böylece filizler için en sağlıklı yetişme ortamı sağlanmış olur. Seçeceğiniz bir çeşit tohum ve yetiştirme ortamı olarak kenevir lifi pakete dahildir. İçerisinde ihtiyacınız olan bütün bilgilerin bulunduğu detaylı anlatım bulunmaktadır.
  45 TL
 • Ay Çiçeği Filizi
  Yerli, ilaçsız, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde taze ay çekirdeği aroması vardır.
  25 TL
 • Alfa Alfa Filizi
  İthal, organik sertifikalı, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde hafif yonca aroması vardır.
  25 TL
 • Buğday Çimi
  Yerli, doğal, ilaçsız tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde tatlı/acı çim aroması vardır. Renklerinin altın sarısı olması henüz ışık görmediklerinden. Mısır ve Buğday filizlerini bu şekilde yetiştiriyoruz çünkü aroma ve lifleri daha yumuşak oluyor. Klorofil ve liflerden daha çok yararlanmak isterseniz 1-2 gün güneşte bekletip yeşermelerini sağlayabilirsiniz. Sebze, meyve sularınıza katabilir, mısır gibi tatlı filizlerle tatlandırabilirsiniz.
  25 TL
 • Brokoli Filizi
  İthal, organik sertifikalı, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde hafif çiğ brokoli aroması vardır.
  25 TL
 • Bezelye Filizi
  Yerli, doğal, ilaçsız tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde taze nohut/baklagil aroması vardır.
  25 TL
 • Fesleğen Filizi
  Yerli, ilaçsız, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde anoson-fesleğen karışımı bir aroma vardır.
  25 TL
 • Hardal Filizi
  Yerli, ilaçsız, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde hardal aroması vardır.
  25 TL
 • Kırmızı Lahana Filizi
  Yerli, doğal, ilaçsız tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde çiğ lahana aroması vardır.
  25 TL
 • Kişniş Filizi
  Yerli, ilaçsız, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde yoğun kişniş aroması vardır.
  25 TL
 • Kırmızı Yaprak Turp Filizi
  İthal, organik sertifikalı, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde hafif acımsı turp aroması vardır.
  25 TL
 • Mısır Filizi
  Yerli, atalık, ilaçsız tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde yoğun şekerli süt mısır aroması vardır. Işıksız ortamda yetiştirildikleri için altın sarısı renktedirler, yemesi daha rahattır. Dilerseniz 1-2 gün güneşte bekletip yeşermelerini sağlayabilirsiniz. Sebze, meyve sularınıza ya da salata ve yemeklerinize ekleyerek tat verebilirsiniz.
  25 TL
 • Pancar Filizi
  Yerli, ilaçsız, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde topraksı pancar aroması vardır.
  25 TL
 • Rezene Filizi
  Yerli, ilaçsız, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde yoğun rezene/anason aroması vardır.
  25 TL
 • Roka Filizi
  Yerli, doğal, ilaçsız tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde yoğun roka aroması vardır, hafif acımsıdır.
  25 TL
 • Reyhan Filizi
  Yerli, ilaçsız, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde yoğun reyhan aroması vardır.
  25 TL
 • Tere Filizi
  Yerli, ilaçsız, doğal tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde yoğun tere aroması vardır.
  25 TL
 • Turp Filizi
  Yerli, doğal, ilaçsız tohum. Filizlerinizin bir kısmını toprağa dikip büyütebilir, ürün alabilir ve tekrar tohum alabilirsiniz. Filizlerde hafif acımsı turp aroması vardır.
  25 TL
 • Seramik Saksı 1
  El yapımı seramik saksılar, Can Bahçe - Lunatic Crafts iş birliği ile, mikro yeşil yetiştirmek için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Zemindeki kanallar, hem tohumları yüksekte tutarak drenajı sağlar hem de kökler için hava alma ortamı yaratır. Böylece filizler için en sağlıklı yetişme ortamı sağlanmış olur.
  35 TL